Tel: 601 528 686

Wypadanie włosów - Skuteczne leczenie - Wrocław

Gabinet Trychologii Wrocław New Derm - wypadanie włosów

Hamowanie wypadania włosów w Gabinecie Trychologii NEW DERM

Mezoterapia w leczeniu łysienia:

Jednym z najczęstszych wskazań do mezoterapii są choroby włosów i skóry głowy, w których dochodzi do utraty lub znacznego osłabienia struktury włosów. Poprzez podawanie w skórę owłosioną głowy preparatów mineralnych, witamin i leków przeciwzapalnych można w znacznym stopniu poprawić odżywienie włosów, zatrzymać ich wypadanie, a nawet spowodować odrost utraconych włosów. Terapia łysienia to podawanie substancji odżywiających włosy – takich jak dekspantenol, minoksydyl, oligoelementy, krzemionka organiczna, witaminy lub leki przeciwzapalne, które powodują, że następuje regeneracja struktury włosa.

Wskazania:
Łysienie androgenowe i nieandrogenowe
Sucha, łuszcząca się skóra głowy
Wypadanie włosów na skutek ubogiej diety, słabego krążenia, zmian hormonalnych w okresie ciąży
Słabe i wymagające silnego odżywienia włosy
Włosy uszkodzone w wyniku zabiegów chemicznych i mechanicznych
Stymulacja wzrostu włosów
Profilaktyka starzenia się włosów
Zachowanie prawidłowej mikrocyrkulacji krwi w skórze głowy

Stosujemy różne rodzaje mezoterapii, dzięki czemu możemy najlepiej dostosować metodę do rodzaju i nasilenia łysienia

Elektroporacja - Mezoterapia bezigłowa skóry głowy

Zabieg trychologiczny Wrocław

Metoda mezoterapii bezigłowej wykorzystuje zjawisko oddziaływania pola elektrycznego na błony komórkowe. Podczas zabiegu mezoterapii bezigłowej w błonie lipidowej komórek naskórka tworzą się nietrwałe pory, tworzące kanały przepuszczające substancje aktywne w głąb skóry właściwej. Dzięki temu dostarczamy substancji wzmacniających włos takich jak witaminy, minerały, aminokwasy w głąb skóry bez stosowania bolesnej iniekcji. W celu zauważenia poprawy należy zastosować serię ok. 10-15 zabiegów wykonywanych 1-2 razy w tygodniu.
Dla kogo? Zabieg jest polecany we wszystkich rodzajach łysienia, wypadania włosów, łojotoku, suchości skóry głowy (świąd), łamliwości oraz suchości włosów.
Jaki jest efekt? Zatrzymanie wypadania włosów, wzmocnienie cebulek, wzmożony odrost włosów, a także poprawa nawilżenia skóry głowy, redukcja świądu i pieczenia, zmniejszenie łojotoku. W konsekwencji tych procesów włosy stają się mocniejsze i bardziej lśniące.
Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, epilepsja, nadwrażliwość skóry, stany zapalne skóry, choroby żył, choroby serca, rozrusznik serca, metalowe elementy w ciele, nowotwory, choroby autoimmunologiczne, choroby tarczycy.

Cena zabiegu mezoterapii bezigłowej: 200zł - 300zł
Preparatem Dermaheal HL: 300zł
Preparatem Inno TDS Hair Loss Control: 250zł
Preparatem Fusion F-Hair: 200zł

Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy

Zabieg trychologiczny Wrocław

Zabieg mezoterapii mikroigłowej polega na wytwarzaniu za pomocą rollera setek tysięcy mikrootworów w naskórku, którymi do mieszków włosowych dostaną się substancje aktywne zawarte w preparatach wzmacniających włosy. Dodatkowo mikronakłucia powodują wzmożone ukrwienie i odżywienie skóry i mieszków włosowych. Terapia wynosi 6-10 zabiegów w odstępach 7-14 dni.
Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy to bardzo skuteczny i efektywny zabieg wpływający na porost włosów oraz zapobiegający ich wypadaniu. Zabiegi poprawiają mikrocyrkulację naczyń włosowatych i hamują tzw. 5α reduktazę czyli enzym aktywujący DHT, który jest odpowiedzialny za wypadanie włosów.
Dla kogo? Terapia polecana jest w przypadku łysienia androgenowego i nieandrogenowego, w celu wzmocnienia włosów i stymulacji ich odrostu.
Jaki jest efekt?Mezoterapia mikroigłowa na skórę głowy zwiększa gęstość włosów i zapewnia wystarczającą ilość substancji odżywczych dla torebek włosowych (cebulek włosów). Stosowanie aktywnych składników na podstawę mieszka włosowatego wpływa na wyrastanie zdrowszych włosów oraz wydłużenie fazy wzrostu w cyklu życia włosa.

Cena zabiegu mezoterapii mikroigłowej: 250zł - 350zł
Przed pierwszym zabiegiem konieczny jest zakup rollera: 70zł
Preparatem Dermaheal HL: 350zł
Preparatem Inno TDS Hair Loss Control: 300zł
Preparatem Fusion F-Hair: 250zł

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Zabieg trychologiczny Wrocław

Mezoterapia igłowa polega na dostarczaniu substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą mikroiniekcji (nakłuć). Do skóry wstrzykiwane są witaminy, minerały, peptydy, aminokwasy oraz wyciągi roślinne mające na celu powstrzymanie wypadania włosów, pobudzenie włosów do wzrostu oraz poprawienie kondycji włosa. Poprzez mezoterapię skóry owłosionej głowy można w znacznym stopniu poprawić odżywienie włosów, zatrzymać ich wypadanie, a nawet spowodować odrost utraconych włosów. Terapia łysienia to wstrzykiwanie substancji odżywiających włosy – takich jak dekspantenol, minoksydyl, oligoelementy, peptydy, krzemionka organiczna, witaminy lub leki przeciwzapalne, które powodują, że następuje regeneracja struktury włosa.
Dla kogo? Mezoterapię igłową skóry głowy polecamy osobom cierpiącym na wypadanie włosów na skutek ubogiej diety, stresu, słabego krążenia, zmian hormonalnych, w okresie po ciąży, a także słabe i wymagające silnego odżywienia włosy
Jaki jest efekt? Zahamowanie wypadania włosów, widoczny odrost nowych, wzmocnienie włosów.

Cena zabiegu mezoterapii igłowej: 250zł - 400zł
Preparatem Dermaheal HL: 400zł (ampułka 5ml)
Preparatem Inno TDS Hair Loss Control: 350zł
Preparatem Fusion F-Hair: 250zł - 300zł

Preparaty stosowane do mezoterapii

Dermaheal HL - regeneracja włosa - Perła Dermatologi Estetycznej 2013!

mezoterapia dermaheal  Wrocław

Dermaheal HL to produkt działający regenerująco do mezoterapii skóry głowy, zapobiegający wypadaniu włosów. Działa zmniejszając efekty wypadania włosów i łysienia, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulację mikrokrążenia. Zapobiega problemom skóry głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.
Wskazania:
- zapobieganie wypadaniu włosów
- alopecia
- słabe, zniszczone włosy
- łysienie nieandrogenowe i androgenowe
Skład:
56 aktywnych składników:
- 13 witamin
- 24 aminokwasy
- 5 minerałów
- 4 koenzymy
- 4 kwasy nukleinowe
- 2 czynniki redukujące
- 4 peptydy biomimetyczne
PEPTYDY:
DECAPEPTIDE-4 (CG-IDP2): wzmacnia włosy, stymulując cebulki do produkcji długich trzonów włosa
ACETYL DECAPEPTIDE-3: rewitalizuje cebulki włosowe regenerując komórki włosa
OLIGOPEPTIDE-24 (KERAMIN 1): stymuluje proliferację i migrację komórek włosowych
COPPER TRIPEPTIDE-1 (CG-PEPTYD MIEDZI): wzmacnia włosy i stymuluje cebulki do budowy trzonu włosa, wspomaga mikrokrążenie w skórze głowy i regeneruje cebulki włosowe

INNO-TDS Hair Loss Control

mezoterapia dermaheal  Wrocław

Zabieg wysoce skuteczny i efektywny, wpływający na porost włosów i zapobiegający ich wypadaniu. Peptydy miedzi poprawiają mikrocyrkulację naczyń włosowatych i hamują tzw. 5α reduktazę czyli enzym aktywujący DHT, który jest odpowiedzialny za wypadanie włosów. INNO-TDS Hair Loss Control zwiększa gęstość włosów i zapewnia wystarczającą ilość substancji odżywczych dla cebulek włosów. Stosowanie aktywnych składników na podstawę mieszka włosowego wpływa na wyrastanie zdrowszych włosów oraz wydłużenie fazy wzrostu w cyklu życia włosa.

Wskazania:
- utrata włosów.
- wzmocnienie włosów.
- wspomaganie porostu włosów.
- androgenowe wypadanie włosów
- miniaturyzacja mieszków włosowych

Skład:
Siarczan chondroitiny + trójpeptyd miedzi, aminophyllina, glutation, adenozynotrójfosforan, rh-oligopeptyd-2, rh-polipeptyd-1, rh-polipeptyd-9, adenozyna

FUSION - F-HAIR

mezoterapia dermaheal  Wrocław

F-HAIR to kompleksowy koktajl o szerokim spektrum działania na owłosioną skórę głowy. Przywraca on właściwą i efektywną mikro-cyrkulację w skórze owłosionej głowy, jak i rewitalizuje mieszki włosowe. Dzięki wsparciu mikrocyrkulacji i mieszków wpływamy bezpośrednio na zmniejszenie ilości traconych włosów, wyhamowuje proces ścieńczenia włosa, jak i stymulujemy ich porost. Dzięki zwiększeniu przepustowości naczyń krwionośnych skóry głowy, za pomocą wyciągu z Centella Asiatica, skóra głowy jest bardziej dotleniona i nawodniona. Mieszanka zawiera również komplet metabolitów (witaminy, aminokwasy i minerały) niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania metabolizmu energetycznego i odżywczego.

Wskazania:
- Wsparcie w leczeniu łysienia pochodzenia nie androgennego
- Przywracanie właściwej budowy zdrowego włosa
- Wzmacnianie włosów
- Wzmożony odrost włosów
- Wsparcie przy kuracji przeciwłupieżowej i łojotokowej
- Wsparcie włosów cienkich i osłabionych

Skład:
- Kwas hialuronowy o malej masie cząsteczkowej,
- organiczny krzem,
- Ekstrakt Gingko biloba
- Centella asiatica,
- Dexpantenol,
- Kwas pirogronowy,
- Biotyna,
- Minerały (wapń, żelazo, cynk, magnez, miedź)

Gabinet Trychologii New Derm

New Derm

ul. Piłsudskiego 89 lokal 8
50-019 Wrocław

Katarzyna Litwinowicz: tel. 601 52 86 86

Rejestracja wizyt 9:00 - 17:00

Katarzyna Litwinowicz: 601 528 686

Online