Tel: 601 528 686

Wypadanie włosów - Skuteczne leczenie - Wrocław

Gabinet Trychologii Wrocław New Derm - wypadanie włosów

Hamowanie wypadania włosów w Gabinecie Trychologii NEW DERM

Mezoterapia w leczeniu łysienia:

Jednym z najczęstszych wskazań do mezoterapii są choroby włosów i skóry głowy, w których dochodzi do utraty lub znacznego osłabienia struktury włosów. Poprzez podawanie w skórę owłosioną głowy preparatów mineralnych, witamin i leków przeciwzapalnych można w znacznym stopniu poprawić odżywienie włosów, zatrzymać ich wypadanie, a nawet spowodować odrost utraconych włosów. Terapia łysienia to podawanie substancji odżywiających włosy – takich jak dekspantenol, minoksydyl, oligoelementy, krzemionka organiczna, witaminy lub leki przeciwzapalne, które powodują, że następuje regeneracja struktury włosa.

Wskazania:
Łysienie androgenowe i nieandrogenowe
Sucha, łuszcząca się skóra głowy
Wypadanie włosów na skutek ubogiej diety, słabego krążenia, zmian hormonalnych w okresie ciąży
Słabe i wymagające silnego odżywienia włosy
Włosy uszkodzone w wyniku zabiegów chemicznych i mechanicznych
Stymulacja wzrostu włosów
Profilaktyka starzenia się włosów
Zachowanie prawidłowej mikrocyrkulacji krwi w skórze głowy

Stosujemy różne rodzaje mezoterapii, dzięki czemu możemy najlepiej dostosować metodę do rodzaju i nasilenia łysienia

Elektroporacja - Mezoterapia bezigłowa skóry głowy

Zabieg trychologiczny Wrocław

Metoda mezoterapii bezigłowej wykorzystuje zjawisko oddziaływania pola elektrycznego na błony komórkowe. Podczas zabiegu mezoterapii bezigłowej w błonie lipidowej komórek naskórka tworzą się nietrwałe pory, tworzące kanały przepuszczające substancje aktywne w głąb skóry właściwej. Dzięki temu dostarczamy substancji wzmacniających włos takich jak witaminy, minerały, aminokwasy w głąb skóry bez stosowania bolesnej iniekcji. W celu zauważenia poprawy należy zastosować serię ok. 10-15 zabiegów wykonywanych 1-2 razy w tygodniu.
Dla kogo? Zabieg jest polecany we wszystkich rodzajach łysienia, wypadania włosów, łojotoku, suchości skóry głowy (świąd), łamliwości oraz suchości włosów.
Jaki jest efekt? Zatrzymanie wypadania włosów, wzmocnienie cebulek, wzmożony odrost włosów, a także poprawa nawilżenia skóry głowy, redukcja świądu i pieczenia, zmniejszenie łojotoku. W konsekwencji tych procesów włosy stają się mocniejsze i bardziej lśniące.
Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, epilepsja, nadwrażliwość skóry, stany zapalne skóry, choroby żył, choroby serca, rozrusznik serca, metalowe elementy w ciele, nowotwory, choroby autoimmunologiczne, choroby tarczycy.

Cena zabiegu mezoterapii bezigłowej: 200zł - 300zł
Preparatem Dermaheal HL: 300zł
Preparatem Inno TDS Hair Loss Control: 250zł
Preparatem Fusion F-Hair: 200zł

Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy

Zabieg trychologiczny Wrocław

Zabieg mezoterapii mikroigłowej polega na wytwarzaniu za pomocą rollera setek tysięcy mikrootworów w naskórku, którymi do mieszków włosowych dostaną się substancje aktywne zawarte w preparatach wzmacniających włosy. Dodatkowo mikronakłucia powodują wzmożone ukrwienie i odżywienie skóry i mieszków włosowych. Terapia wynosi 6-10 zabiegów w odstępach 7-14 dni.
Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy to bardzo skuteczny i efektywny zabieg wpływający na porost włosów oraz zapobiegający ich wypadaniu. Zabiegi poprawiają mikrocyrkulację naczyń włosowatych i hamują tzw. 5α reduktazę czyli enzym aktywujący DHT, który jest odpowiedzialny za wypadanie włosów.
Dla kogo? Terapia polecana jest w przypadku łysienia androgenowego i nieandrogenowego, w celu wzmocnienia włosów i stymulacji ich odrostu.
Jaki jest efekt?Mezoterapia mikroigłowa na skórę głowy zwiększa gęstość włosów i zapewnia wystarczającą ilość substancji odżywczych dla torebek włosowych (cebulek włosów). Stosowanie aktywnych składników na podstawę mieszka włosowatego wpływa na wyrastanie zdrowszych włosów oraz wydłużenie fazy wzrostu w cyklu życia włosa.

Cena zabiegu mezoterapii mikroigłowej: 300zł - 500zł w zależności od użytego preparatu

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Zabieg trychologiczny Wrocław

Mezoterapia igłowa polega na dostarczaniu substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą mikroiniekcji (nakłuć). Do skóry wstrzykiwane są witaminy, minerały, peptydy, aminokwasy oraz wyciągi roślinne mające na celu powstrzymanie wypadania włosów, pobudzenie włosów do wzrostu oraz poprawienie kondycji włosa. Poprzez mezoterapię skóry owłosionej głowy można w znacznym stopniu poprawić odżywienie włosów, zatrzymać ich wypadanie, a nawet spowodować odrost utraconych włosów. Terapia łysienia to wstrzykiwanie substancji odżywiających włosy – takich jak dekspantenol, minoksydyl, oligoelementy, peptydy, krzemionka organiczna, witaminy lub leki przeciwzapalne, które powodują, że następuje regeneracja struktury włosa.
Dla kogo? Mezoterapię igłową skóry głowy polecamy osobom cierpiącym na wypadanie włosów na skutek ubogiej diety, stresu, słabego krążenia, zmian hormonalnych, w okresie po ciąży, a także słabe i wymagające silnego odżywienia włosy
Jaki jest efekt? Zahamowanie wypadania włosów, widoczny odrost nowych, wzmocnienie włosów.

Cena zabiegu mezoterapii igłowej: 350zł - 600zł w zależności od użytego preparatu

Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych, skutecznych produktach renomowanych producentów. Wszystkie preparaty stosowane do mezoterapii mikroigłowmj i igłowej mają certyfikat CE oraz są przeznaczone do podania drogą iniekcji.

ADRES GABINETU

New Derm
ul. Piłsudskiego 89 lokal 8
50-019 Wrocław
Katarzyna Litwinowicz
Karolina Miguła :
tel. 601 52 86 86

REJESTRACJA WIZYT

tel. 601 528 686

Online: