Tel: 601 528 686

Jak umówić wizytę trychologiczną?

Wizyta w gabinecie lub konsultacja online

W celu rezerwacji wizyty w gabinecie lub konsultacji online (Skype) proszę o kontakt telefoniczny: 601 52 86 86 w celu określenia dostępności terminów wizyt oraz ustalenie terminu.
Następnie należy uiścić przelewem opłatę za wizytę według cennika:
Pierwsza wizyta - 150 zł
Wizyty kontrolne - 100 zł
Na wpłatę czekamy do 3 dni roboczych od momentu rejestracji. Brak wpłaty w tym okresie jest równoznaczny z rezygnacją z ustalonego terminu.

Dane do przelewu:
New Derm Katarzyna Litwinowicz
Słotwina 58E
58-100 Świdnica
nr konta: 08 1160 2202 0000 0003 5016 5034 Bank Milenium
W tytule: imię i nazwisko klienta oraz data i godzina ustalonej wizyty

Konsultację można przełożyć na inny termin z co najmniej 2 dniowym wyprzedzeniem (2 dni robocze). Klientowi zaproponujemy inny termin w miarę możliwości – wolnych terminów w grafiku. Jeśli konsultacja nie zostanie odwołana celem przełożenia na inny termin z zachowaniem 2 dniowego wyprzedzenia – uważana jest za odbytą.

Konsultacja mailowa

W celu skorzystania z konsultacji mailowej, analizy wyników badań, kontroli mailowej dotychczasowych efektów proszę o wysłanie maila na adres: info@new-derm.pl o tytule "Konsultacja mailowa". W treści wiadomości proszę przedstawić cel konsultacji oraz załączyć potrzebne materiały (wyniki badań laboratoryjnych, nietolerancji pokarmowych, opis poprzednich badań trychologicznych: trichoskopii i/lub trichogramu).
W celu realizacji konsultacji mailowej konieczna jest wcześniejsza zapłata za nią przelewem według cennika:
Konsultacja trychologiczna mailowa - 150 zł
Konsultacja kontrolna mailowa i/lub analiza wyników badań - 100 zł
Warunkiem realizacji zlecenia jest dołączenie jako załącznik potwierdzenia dokonania przelewu za wizytę.

Jak przygotować się do pierwszej wizyty?

W dniu wizyty należy nie myć głowy.
W przypadku posiadania wyników badań laboratoryjnych z czasu trwania problemu trychologicznego, należy przynieść je w formie papierowej na wizytę. Jeśli nie posiadają Państwo wyników, nie ma konieczności ich wykonywania przed pierwszą wizytą - listę potrzebnych badań otrzymacie Państwo na pierwszej wizycie.
Jeśli zależy Państwu na czasie, można przed pierwszą wizytą wykonać następujące badania: morfologia pełna z rozmazem, ferrytyna, żelazo, lipidogram, próby wątrobowe, TSH, ft3, ft4, anty TPO, antyTG, insulina, glukoza. Proszę jednak mieć na uwadze, że po konsultacji mogą być potrzebne dodatkowe badania.

Jak przebiega pierwsza wizyta?

Wizytę rozpoczyna dokładny wywiad trychologiczny. Następnie wykonywane jest badanie mikrokamerą skóry głowy i cebulek włosowych. Analizowana jest przyniesiona przez klienta dokumentacja medyczna. Na podstawie wszystkich uzyskanych danych klient otrzymuje zalecenia: pielęgnacyjne, suplementacyjne, dietetyczne oraz jeśli to konieczne - zabiegowe. W przypadku potrzeby wykonania dalszej analizy klient otrzymuje listę badań laboratoryjnych do wykonania. Wyniki tych badań zostaną przeanalizowane na wizycie kontrolnej, która może odbyć się w gabinecie lub online (mailowo lub Skype). Po analizie wyników klient otrzyma dalsze zalecenia.
Pierwsza wizyta trwa zazwyczaj 30-60 min. Wizyty kontrolne trwają do 30 min.

Ważne! Prosimy nie spóźnić się na wizytę. W przypadku spóźnienia wizyta może zostać skrócona o stracony czas lub możemy odmówić przyjęcia w przypadku, gdy pozostały czas uniemożliwi przeprowadzenia pełnego spotkania.
Jednocześnie prosimy o punktualne przybycie lub z maksymalnie 5 min. wyprzedzeniem. Jeśli planują Państwo dotrzeć do nas dużo wcześniej przed umówioną godziną (np. 15 min.), prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia takiej możliwości. Nie zawsze mamy możliwość otwarcia drzwi w trakcie wizyty, a nie chcielibyśmy, aby czekali Państwo pod drzwiami.
Dziękujemy!

ADRES GABINETU

New Derm
ul. Piłsudskiego 89 lokal 8
50-019 Wrocław
Katarzyna Litwinowicz
Karolina Miguła :
tel. 601 52 86 86

REJESTRACJA WIZYT

tel. 601 528 686

Online: