Tel: 601 528 686

Trycholog Wrocław - Zabiegi Trychologiczne

ZABIEGI TRYCHOLOGICZNE

Peeling trychokosmetyczny skóry głowy

Badanie skóry głowy Wrocław

Peeling skóry głowy to podstawowy zabieg trychologiczny niezbędny dla dokładnego oczyszczenia skóry głowy z warstwy krystalizacji, zanieczyszczeń, nadmiaru zalegającego łoju, obumarłych komórek naskórka. Peeling udrażnia ujścia mieszków włosowych, pobudza krążenie krwi w skórze, a tym samym zwiększa dostarczaną do cebulek włosowych ilość składników odżywczych.
Peeling skóry głowy stosowany powinien być przed każdym zabiegiem trychologicznym w celu zwiększenia skuteczności późniejszych działań. Zalecamy stosowanie peelingu poczatkowo 1 raz w tygodniu, następnie w celu podtrzymania efektów 1 raz w miesiącu.
W jakich problemach pomoże nam peeling? Przede wszystkim w przypadku: wypadających włosów, łupieżu suchym i tłustym, łojotokowym zapaleniu skóry głowy oraz łuszczycy. Powinien być także stosowany w każdym przypadku jako wstęp do specjalistycznych i kosmetycznych zabiegów trychologicznych.

Cena peelingu skóry głowy: 150zł
Cena peelingu w połączeniu z innym zabiegiem: od 100zł

Peeling kawitacyjny - ultradźwiękowy skóry głowy

Peeling skóry głowy Wrocław

Peeling kawitacyjny skóry głowy to zabieg umożliwiający jeszcze dokładniejsze oczyszczenie skóry głowy z warstwy krystalizacji, zanieczyszczeń, nadmiaru zalegającego łoju, obumarłych komórek naskórka. Peeling kawitacyjny działa silnie przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo i seboregulująco. Udrażnia ujścia mieszków włosowych, pobudza krążenie krwi w skórze, a tym samym zwiększa dostarczaną do cebulek włosowych ilość składników odżywczych.
Peeling kawitacyjny skóry głowy stosowany powinien być u osób z łupieżem suchym i tłustym, łojotokiem, łuszczycą oraz przed każdym zabiegiem trychologicznym w celu zwiększenia skuteczności późniejszych działań. Zalecamy stosowanie peelingu poczatkowo 1 raz w tygodniu, następnie w celu podtrzymania efektów 1 raz w miesiącu. Powinien być także stosowany w każdym przypadku jako wstęp do specjalistycznych i kosmetycznych zabiegów trychologicznych u Pacjentów, dla których tradycyjny peeling będzie formą zbyt łagodną.
Jaki efekt? Usunięcie zanieczyszczeń i martwych komórek, łusek naskórka. Wygładzenie i odświeżenie skóry głowy oraz normalizacja wydzielania sebum - zmniejszenie łojotoku.

Cena peelingu kawitacyjnego skóry głowy: 200zł
Cena peelingu w połączeniu z innym zabiegiem: 100zł

Oczyszczanie wodorowe skóry głowy

Badanie skóry głowy Wrocław

Oczyszczanie wodorowe to nowatorski, skuteczny i naturalny zabieg. Podczas procedury ze skóry głowy zostają usunięte wszelkie zanieczyszczenia, resztki kosmetyków, martwe komórki naskórka oraz drobnoustroje, ale bez naruszenia naturalnej mikrobioty skóry. Stosowana w zabiegu woda wodorowa dodatkowo nawilża skórę i usprawnia jej regenerację oraz stymuluje mieszki włosowe. Jest to obecnie najbardziej polecany przez nas zabieg oczyszczania skóry głowy, gdyż równocześnie wzmacnia włosy i stymuluje je do wzrostu.
W jakich problemach pomoże nam oczyszczanie wodorowe? Przede wszystkim w przypadku:skóry zanieczyszczonej, łojotokowej, atopowej, z zaburzoną mikrobiottą, ale sprawdzi się także w przypadku wypadających włosów, łupieżu suchym i tłustym, łojotokowym zapaleniu skóry głowy oraz łuszczycy. Może być także stosowany w każdym zabiegu jako wstęp do specjalistycznych procedur trychologicznych.

Cena oczyszczania wodorowego skóry głowy: 250zł
Cena peelingu w połączeniu z innym zabiegiem: 100zł

Kosmetyczny zabieg trychologiczny

Zabieg trychologiczny Wrocław

Kosmetyczny zabieg trychologiczny to procedura mająca na celu utrzymanie skóry głowy i włosów w doskonałej kondycji. Podczas zabiegu wykonany zostaje peeling skóry głowy, który usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum z powierzchni skóry, następnie aplikowane zostają produkty wzmacniające włosy - ampułki, maski, lotiony. Zabieg może być wykonywany profilaktycznie co kilka miesięcy lub w serii 3-6 zabiegów co 15-30 dni.
Dla kogo? Polecany jest osobom o niezmienionej chorobowo skórze głowy jako profilaktyka, wzmocnienie i odbudowa włosów. Zabieg powinien być stosowany w przypadku włosów suchych, zniszczonych, osłabionych zabiegami fryzjerskimi (farbowaniem, trwałą ondulacją, keratynowym prostowaniem włosów) oraz agresywną pielęgnacja domową (codzienne prostowanie, suszenie gorącym powietrzem). Kosmetyczna terapię trychologiczną polecamy także osobom, których włosy są łamliwe, szorstkie oraz wypadające.
Jaki jest efekt? Zabieg oczyszcza i odświeża skórę głowy, domyka łuskę włosów dzięki czemu przywraca włosom blask, poprawia nawilżenie i sprężystość włosów sprawiając, że stają się mocniejsze i odporniejsze na codzienne zabiegi.

Cena kosmetycznego zabiegu trychologicznego: 250zł

Specjalistyczny zabieg trychologiczny

Zabieg trychologiczny Wrocław

Specjalistyczny zabieg trychologiczny to procedura łącząca w sobie różne techniki fizykoterapeutyczne i manualne w celu zniwelowania problemu ze skórą głowy i włosami. Jest to zabieg leczniczy wykorzystujący zróżnicowane techniki w dobranych indywidualnie dla Pacjenta kombinacjach: peeling skóry głowy, jonoforeza, d'arsonwal, galwan, mezoterapia, masaż, drenaż, laser biostymulacyjny, osocze bogatopłytkowe. Terapia specjalistyczna zwykle wymaga serii 5 - 10 zabiegów wykonywanych co 7-30 dni. Ilość zabiegów w serii i długość przerw między nimi ustalana jest indywidualnie.
Dla kogo? Polecamy go osobom mającym problemy ze skórą głowy (swędzenie, pieczenie, łojotok, łupież, łuszczyca, AZS) lub którym z różnych przyczyn wypadają włosy.
Jaki jest efekt? Zdrowa skóra głowy i zmniejszenie wypadania włosów. Po pełnej kuracji widoczne zagęszczenie włosów - odrost i pogrubienie istniejących włosów.

Cena specjalistycznego zabiegu trychologicznego: 300zł-450złzł
Cena specjalistycznego zabiegu trychologicznego z mezoterapią: 450zł-600zł

Prądy Darsonvala

Zabieg trychologiczny Wrocław

Prądy o wysokiej częstotliwości - zwane w kosmetyce prądami Darsonvala wykorzystuje się w celu pobudzenia przemiany materii, wzmocnienia przepływu krwi w skórze owłosionej powodując miejscowe przekrwienie, ale przede wszystkim mają one działanie powierzchniowo dezynfekujące i antyseptyczne. W zabiegu trychologicznym wykorzystywana jest najczęściej elektroda grzebieniowa - do rewitalizacji skóry głowy, pobudzenia porostu włosów, zapobiegania wypadaniu włosów, ale także do redukcji łojotoku, przetłuszczania się włosów. Zabiegi można wykonywać nawet do dwóch razy dziennie, zwykle zalecamy jednak serię 10-20 zabiegów wykonywanych co 2-4 dni.
Dla kogo? Prady Darsonvala polecamy osobom z łojotokiem, włosami przetłuszczającymi się, łupieżem, wypadającymi włosami (łysienie plackowate i androgenowe), świądem skóry głowy, w celu redukcji nadmiaru bakterii.
Jaki jest efekt? Po zabiegu z prądami Darsonvala na skórę głowy włosy mniej się przetłuszczają, lepiej odżywione zostają cebulki włosów, a co za tym idzie włosy ulegają wzmocnieniu. Wycofaniu ulegają choroby bakteryjne skóry głowy.
Przeciwwskazania:Stany alergiczne skóry, nadciśnienie, cera mocno naczynkowa, ciąża, choroby serca, przerwana ciągłość skóry, otwarte zranienia, gorączka, astma, choroby układu nerwowego i nadpobudliwość nerwowa, padaczka, metalowe implanty, strach przed prądem.

Cena prądów Darsonvala: 50zł

Elektroporacja - Mezoterapia bezigłowa skóry głowy

Zabieg trychologiczny Wrocław

Metoda mezoterapii bezigłowej wykorzystuje zjawisko oddziaływania pola elektrycznego na błony komórkowe. Podczas zabiegu mezoterapii bezigłowej w błonie lipidowej komórek naskórka tworzą się nietrwałe pory, tworzące kanały przepuszczające substancje aktywne w głąb skóry właściwej. Dzięki temu dostarczamy substancji wzmacniających włos takich jak witaminy, minerały, aminokwasy w głąb skóry bez stosowania bolesnej iniekcji. W celu zauważenia poprawy należy zastosować serię ok. 10-15 zabiegów wykonywanych 1-2 razy w tygodniu.
Dla kogo? Zabieg jest polecany we wszystkich rodzajach łysienia, wypadania włosów, łojotoku, suchości skóry głowy (świąd), łamliwości oraz suchości włosów.
Jaki jest efekt? Zatrzymanie wypadania włosów, wzmocnienie cebulek, wzmożony odrost włosów, a także poprawa nawilżenia skóry głowy, redukcja świądu i pieczenia, zmniejszenie łojotoku. W konsekwencji tych procesów włosy stają się mocniejsze i bardziej lśniące.
Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, epilepsja, nadwrażliwość skóry, stany zapalne skóry, choroby żył, choroby serca, rozrusznik serca, metalowe elementy w ciele, nowotwory, choroby autoimmunologiczne, choroby tarczycy.

Cena zabiegu mezoterapii bezigłowej: 300zł-400zł

Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy

Zabieg trychologiczny Wrocław

Zabieg mezoterapii mikroigłowej polega na wytwarzaniu za pomocą rollera setek tysięcy mikrootworów w naskórku, którymi do mieszków włosowych dostaną się substancje aktywne zawarte w preparatach wzmacniających włosy. Dodatkowo mikronakłucia powodują wzmożone ukrwienie i odżywienie skóry i mieszków włosowych. Terapia wynosi 6-10 zabiegów w odstępach 14 dni.
Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy to bardzo skuteczny i efektywny zabieg wpływający na porost włosów oraz zapobiegający ich wypadaniu. Zabiegi poprawiają mikrocyrkulację naczyń włosowatych i hamują tzw. 5α reduktazę czyli enzym aktywujący DHT, który jest odpowiedzialny za wypadanie włosów.
Dla kogo? Terapia polecana jest w przypadku łysienia androgenowego i nieandrogenowego, w celu wzmocnienia włosów i stymulacji ich odrostu.
Jaki jest efekt?Mezoterapia mikroigłowa na skórę głowy zwiększa gęstość włosów i zapewnia wystarczającą ilość substancji odżywczych dla torebek włosowych (cebulek włosów). Stosowanie aktywnych składników na podstawę mieszka włosowatego wpływa na wyrastanie zdrowszych włosów oraz wydłużenie fazy wzrostu w cyklu życia włosa.

Cena zabiegu mezoterapii mikroigłowej: 300zł-500zł

Mezoterapia igłowa skóry głowy

Zabieg trychologiczny Wrocław

Mezoterapia igłowa polega na dostarczaniu substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą mikroiniekcji (nakłuć). Do skóry wstrzykiwane są witaminy, minerały, peptydy, aminokwasy oraz wyciągi roślinne mające na celu powstrzymanie wypadania włosów, pobudzenie włosów do wzrostu oraz poprawienie kondycji włosa. Poprzez mezoterapię skóry owłosionej głowy można w znacznym stopniu poprawić odżywienie włosów, zatrzymać ich wypadanie, a nawet spowodować odrost utraconych włosów. Terapia łysienia to wstrzykiwanie substancji odżywiających włosy – takich jak dekspantenol, minoksydyl, oligoelementy, peptydy, krzemionka organiczna, witaminy lub leki przeciwzapalne, które powodują, że następuje regeneracja struktury włosa.
Dla kogo? Mezoterapię igłową skóry głowy polecamy osobom cierpiącym na wypadanie włosów na skutek ubogiej diety, stresu, słabego krążenia, zmian hormonalnych, w okresie po ciąży, a także słabe i wymagające silnego odżywienia włosy
Jaki jest efekt? Zahamowanie wypadania włosów, widoczny odrost nowych, wzmocnienie włosów.

Cena zabiegu mezoterapii igłowej: 350zł-600zł
Cena mezoterapii osoczem bogatopłytkowym: 800zł

Głęboka regeneracja włosów - XBTX, czyli "botox" na włosy Felps OKRA

Zabieg trychologiczny Wrocław

Okra Felps to profesjonalny zabieg rekonstrukcji włosów z dodatkowym efektem ich silnego wygładzenia, bez utraty objętości. To terapia regenerująca nawet bardzo zniszczone włosy.
Głównymi składnikami aktywnymi w tym zabiegu są naturalne olejek arganowy i makadamia, które mają nie tylko działanie odżywcze, ale także stymulują odbudowę włosów. Włosy po użyciu produktu zyskują intensywny połysk, miękkość i jedwabistą gładkość.
Co wyróżnia ten zabieg to jego zdolność do uszczelnienia łuski włosów, eliminacji puszenia, ułatwienia rozczesywania i regeneracji rozdwojonych końcówek. Dzięki temu włosy stają się bardziej odporne na uszkodzenia i zyskują zdrowszy wygląd.
Dla kogo? Dla osób z włosami zniszczonymi, suchymi, łamliwymi, bez połysku, a także cienkimi, puszącymi się.
Jaki jest efekt? Zdrowe, wygładzone, wzmocnione i zdyscyplinowane włosy.

Cena zabiegu mezoterapii igłowej: 250zł-400zł w zależności od długości i gęstości włosów

ADRES GABINETU

New Derm
ul. Piłsudskiego 89 lokal 8
50-019 Wrocław
Katarzyna Litwinowicz
Karolina Miguła :
tel. 601 52 86 86

REJESTRACJA WIZYT

tel. 601 528 686

Online: